Poznań zaatakowany! - Knowledge Spot. x WLS by Neat Store
Na początku myślałem, żeby to podzielić na dwa osobno tematycznie wpisy, aleeee zmieniłem zdanie.


14.06.2014, godzina 6:00 
- Budzik dzwoni bezlitośnie.

   Przeważnie ta pora nie jest dla mnie wyzwaniem, ale gdy jest to sobota, a za oknem świeci cieniem zachmurzonego nieba, to motywacja nawet nie spada. Jej po prostu nie ma. No ale dobra! Wstajemy.
    Lekko po 7 mój skład w zestawie Michał, Kasia i Patrycja był już gotowy do drogi, tak więc po zamknięciu drzwi od czerwonej Hondy Civic, ruszyliśmy zaatakować Poznań. Drogi Wam nie będę opisywał. Po za tym jadąc z tą bandą zawsze jest sympatycznie.
  Do stolicy Wielkopolski dotarliśmy ok godziny 12 i od razu udaliśmy się do Poznań City Center, gdzie odbywać się miały targi "We Love Streetwear" organizowane przez butik Neat. Po za wydarzeniem, chcieliśmy zobaczyć sam butik, poznać się z jego właścicielem, Szymonem, który od jakiegoś czasu w swoim sklepie oferuje także produkty naszej marki.
    Jeśli chodzi o targi to o nich krótko. Były malutkie. Z wystawców mi znanych można było spotkać Urban Beard oraz Arriba Wear. Z tym drugim troszkę sobie porozmawiałem o marce i powiem Wam, że się jaram. Ale o tym niebawem więcej. Sam butik Neat Store podoba mi się bardzo. Minimalistycznie, estetycznie, czysto. Po rozmowie z właścicielami do określeń mogę dodać także "przyjaźnie". Neat jest jednym z kilku sklepów, które zgłaszały się do mnie z zapytaniem o Social Animalz. Nie umniejszając innym, póki co jest to jedyny sklep, do którego zdecydowaliśmy się towar wprowadzić. Dlaczego? Sprzedaż jest ważna, ale świadomość, że nasze projekty miałyby wisieć obok marek typu El Polako, RPK i podobnych, sprawia, że wolę zarobić mniej ale mieć czyste sumienie. Nie mam nic do tych firm, ale jednak ich wizerunek gryzie się z tym co chcę przekazać poprzez nasze ciuchy. Tak czy inaczej jest spoko. Strzeliliśmy sobie w butiku zdjęcie pamiątkowe i zebraliśmy się do wolnej przestrzeni w jednym z pomieszczeń targowych, gdzie planowane było spotkanie ze mną.
  Spotkanko przebiegło bardzo sympatycznie. Z tematu na temat uczestnicy byli coraz bardziej aktywni, dzieląc się chętnie swoimi opiniami i poglądami. Pośród obecnych odczuć można było dominującą obecność tancerzy, z racji czego dyskusja zaczepiła o ten temat najmocniej. Cieszę się, że w końcu mogłem zaatakować Poznań i porozmawiać trochę z osobami, które w tym rejonie naszego kraju współtworzą środowisko hiphopowe. Aczkolwiek wierzę, że jeszcze nie raz tu zawitam.
A gdzie można mnie spotkać w najbliższym czasie?
20.06 - Gdańsk - Konferencja "Uliczna Przedsiębiorczość"
27.06 - Koszalin - Rapskul
29.06 - Cieszyn - Park Jam


Zdjęcia: Michał Chojnacki

.zulu kuki


0 komentarze:

Publikowanie komentarza