Welcome to my C∆S†L∑.

darmowy hosting obrazków

  Nie chcąc rzucać tutaj jakimiś życiowymi mądrościami, stwierdzam że nasze życie (albo tylko moje) to nieustanne odkrywanie. I ma się to do wielu dziedzin naszego życia. Odkrywania zakątków świata wcześniej przez nas nie okrytych. Odkrywania nowych rzeczy lub nowego zastosowania starych. Ale przede wszystkim to nieustanne odkrywanie siebie.

  By odkryć kawałek historii naszego kraju wybrałem się z przyjaciółmi do Malborka. Miejsce jakim jest zamek Zakonu Krzyżackiego potrafi rozbudzić wyobraźnię. Poniżej kilka zdjęć, zabawa perspektywą i moja propozycja outfitowa na dziś. Głównym kolorem mojej stylizacji, idealnie przebijającym czerń jest kolor czerwony, heh zresztą mój ulubiony. Na głowie snapback Social Animalz "The Tribe" w opcji black on black z czerwonym haftem z tyłu czapki. Crewneck polskiej marki Urban Flavours z świetnie dopracowanymi detalami w postaci złotych zamków w dolnej części bluzy. Na nadgarstku klasycznie opaska Belay Custom. Z racji, że jestem tancerzem w szczególny sposób cenię sobie zarówno wygodę moich stóp jak i możliwości ruchowe w różnego rodzaju spodniach. Jeśli chodzi o spodnie to padło na model Tight Very Stretch marki Cheap Monday. To właśnie duża ilość stretchu w nich sprawia, że możliwości taneczne nie są tak ograniczone jak w przypadku normalnych spodni co mnie osobiście jara. Natomiast buty to Diamond Supply, model Brilliant Red Lizard. Niesamowite wykonanie i brązowe akcenty nadają tym butom nieprzeciętnego stylu. Idealna opcja dla sympatyków fajnych trampek. Po za butami na stopach mimo, że nie uchwycone czarne Happy Socks'y Paisley Pattern. Nie pozostało mi nic jak zaprosić Was do mojego zamku, jakim jest moja wyobraźnia ;)

Zdjęcia: Michał Chojnacki i ja.


darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków

0 komentarze:

Publikowanie komentarza