Diabeł tkwi w szczegółach... i nosi fajne skarpety.

darmowy hosting obrazków

   Ciężko mi się zmusić do stworzenia posta, w którym to przedstawię Wam jak to ubrałem się dziś. Może to dlatego, że nie umiem wykopywać z szafy rzeczy po to by pokazać jak się powinno ubierać - każdego dnia dbam o to by mój fit był przede wszystkim wygodny i... wygodny. Dodatkowo dobrze wyglądający. Pośród różnych części garderoby, jednym z najważniejszych jej elementów, nad którym skupiam się bardzo są skarpetki. Mogłoby się wydawać to dziwne ale to właśnie skarpetki są jednym z najbardziej wyrazistych elementów moich codziennych stylizacji. Ot tak o bo są fajne! Pośród różnych brandów szczególnie dwa zasługują na polecenie i tak zwany w slangu młodzieżowym 'props'!
Jedną z nich jest polska marka UGLY SOCKS, która prostotą i wygodą swojego produktu podbiła moje serce. Bacznie obserwuję rozwój tejże młodej firmy i jestem przekonany, że w polskim streetwearze jak i ludzkiej świadomości zakorzeni się na dobre.
Drugą pozycją jest wyrób skandynawskiej marki Happy Socks i jej ciekawe wzory jak i barwne kolorystyki - naprawdę happy skarpetki ;)
Ponadto w kolekcji każdej osoby zainteresowanej bardziej lub mniej tematami streetwear'owymi nie powinno zabraknąć przynajmniej jednej pary kultowych skarpetek marki HUF. Skarpetki tej marki można dostać m.in. w sklepie The Avenue.

Poniżej kilka zdjęć z ulubionymi modelami wyciągniętymi z szuflady i na moich nogach.
darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków 
darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków

Nie bądź nudny/a, noś fajne skarpety!

.zulu kuki

0 komentarze:

Publikowanie komentarza